יש לאיזי ג'ט כרטיסי טיסה בחמישים שקל. ככה תשיגו אותם

חברת התעופה הזולה עלולה להיות יותר זולה ממה שחשבתם

השמועה באוויר אומרת ש- EasyJet משחררת טיסות זולות אפילו יותר מהרגיל ב-2018. ככל הנראה, טיסות EasyJet לחגים בחג הפסח, הקיץ וספטמבר 2018 ישוחררו בסוף ינואר. אין לנו תאריך ספציפי עדיין, אבל אנחנו רוצים לעזור לך להיות הראשון להזמין את החופשה שלך!

למה הם מורידים מחירים? לשמחתנו, היטלי הנמל ירדו, השמיים הפתוחים פתוחים היום אפילו יותר, שחקנים חדשים וזולים נכנסים לשוק הישראלי ושדה התעופה בדרום נפתח לטיסות מסחריות. כל הסיבות האלה הובילו את איזיג'ט להוסיף קווים נוספים לישראל ולהגביר את הקיימים, מה שמוריד את המחירים בצורה משמעותית.

איך אפשר לדעת מתי הכרטיסים הכי זולים? ב- EasyJet זה מאוד פשוט. ככל שמועד הטיסה מתקרב, מחיר הכרטיס עולה למחיר של טיסה רגילה – ואפילו יותר. כדי לקבל את הכרטיס במחירי עלות, כדאי להזמין אותם במועד הפתיחה למכירה.

כדי לוודא שאתה מצליח, אתה צריך להירשם לרשימת התפוצה של EasyJet. אם אתה מנוי, תהיה הראשון לדעת מתי טיסות זולות ישוחררו למכירה. ניתן להזמין טיסות לסופיה בבולגריה או במיורקה, ולנסיה, אליקנטה, מורסיה, אלמריה, גרנדה או מלאגה שבספרד מ -50 ש"ח.

נתב"ג. בקרוב אצלך?

אז הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להיות עדכני, ולהעביר את הרשימת תפוצה מהספאם אל התיבה הרגילה בדוא"ל. ככה, תוכל להשיג את הטיסות במחירים הזולים ביותר והטובים ביותר.

ובנוגע לספאם, הם בד"כ מאוד הוגנים ולא שולחים שטויות. גם אם כן, זה יהיה שווה את זה כשתזמינו חופשה בלונדון במחיר של המבורגר וצ'יפס.