ג'יי זי מודה: בגדתי בביונסה

אין זוגות רבים שיש להם את הכל: התהילה, ההון, ואת המעריצים כמו ביונסה וג'יי זי.31

נכון, יש מפורסמים מהם, אבל אין כרגע בהוליווד שום זוג עם פרופיל ציבורי גבוה כל כך. למרות שביונסה וג'יי זי עשוים להיראות כמו הפאוור קאפל המושלם, השמועות ברחבי העולם הצביעו שיכול להיות שג'יי זי העז לבגוד בקווין בי.

עכשיו, השאלה הראשונה שעלתה כאשר השמועה עלתה בעיתונים ובמדורי הרכילות ברחבי העולם הייתה "מי לעזאזל הוא חושב שהוא לבגוד בביונסה?! ביונסה!!". ביונסה ידועה בכישרונה השערורייתי, בסגנונה, ביופיה, בתבונה  ובאלפי תכונות אחרות שיש לה ואין לאף אישה אחרת על הגלובוס. כשג'יי זי בגד כביכול בביונסה, נשים רבות היו אחוזות אימה: אם בביונסה בוגדים – אף אחת לא בטוחה ומחוסנת מפני בגידה של בן הזוג שלה.

פרשה זו טופלה על ידי ביונסה באלבום 'Lemonade' שלה. עם זאת, לאחר שהשמועות המדוברות נדחו על ידי בני הזוג, העולם חש הקלה. עם זאת, לאחרונה אמר הראפר המצליח כי השמועות היו יותר מסתם.. שמועות.

הוא אמר שהוא היה לא נאמן כמה פעמים וניסה להצדיק את עצמו עם תירוץ 'אייל גולן': "אתה חייב לשרוד. אז אתה נכנס למצב הישרדות, וכאשר אתה נכנס למצב הישרדות, מה קורה? אתה סוגר את כל הרגשות. אז, גם עם נשים, אתה הולך לסגור את הרגשות, אז אתה לא יכול להתחבר. ואז כל הדברים [בגידה] לקרות משם".

למרות שהעז לבגוד באחת הנשים החזקות והיפות בתבל, ג'יי זי טוען כי הוא וביונסה עברו סדרת טיפולים ארוכה והצליחו לשקם את מערכת היחסים שלהם. נקווה בשבילו שזו הפעם האחרונה!